Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
Aangepaste stille die Aromatherapy-Verspreiders HVAC voor winkels worden geïnstalleerd
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
5W Hotel geurmachine 120ml Capaciteit 800-1000sq.Ft Dekt gebied
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Grootte: | 71 x 45 x 38 cm |
1 ml/h geurverspreidermachine laag geluidsniveau 25dB 5 groepen Timerinstelling
| Sproeivolume: | 1ml/H |
|---|---|
| Werktijd: | 5 Groepen Timer instellen |
| Materiaal: | Aluminium |
100ml Geurcapaciteit Geurverspreider De Ultieme Aromatherapie-ervaring met 12V Spanning
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30 minuten sproei-interval kleine aroma diffuser voor een verfrissende en stimulerende ruimte
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Plastic witte geurverspreider machine voor een rustgevende aromatherapie-ervaring
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
30 ml/u Spray Volume aroma diffuser met 30 min Spray Interval Superieure prestaties
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
De aangepaste van het de Machine zilveren aluminium HVAC van de Hotelgeur verspreider van de het grote gebiedsgeur
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
ABS pp de Langdurige Machine van de Geurverspreider met 25-50ml/H-Nevelvolume
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
12V Voltage Scent Machine with 100ml Fragrance Capacity ' Satisfaction
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |

