Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 70 producten.
HVAC-Verspreider van het Systeem200cbm 150ml 8W de Automatische Aroma
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Plastic witte geurverspreider machine voor een rustgevende aromatherapie-ervaring
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
12V 10W HVAC geurverspreider voor commerciële aromatherapie
| Vermogen: | 10W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 2 tot 3 liter |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Modelnummer: | MX-603 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Stroom: | 6W |
1500m3 de Geurverspreider 12V 2A van het dekkingshvac Aroma
| Kleur:: | Zwart zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Glas |
| Lawaai:: | < 30 dba |
Van de de Olieverspreider van de hotelbadkamers 8W de 150ml Bemerkte Machine 300m3
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Lawaai: | <30dba> |
| Dekking: | 1000 vierkante voet |
Badkamerszaal Parfummachine, Etherische olie Elektrische Verspreider voor Geurcontrole
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| installatie: | Draagbaar, monteerbare muur |
Plastic Kleine DC Power Geurverspreider Machine Voor 100m2 Dekking
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
de Machine van het de Badkamersparfum van 8W 12V1A 300CBM voor Geurcontrole
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| installatie: | Draagbaar, monteerbare muur |
Van de de Machine100ml Olie van de Geurlucht Verspreider de met geringe geluidssterkte 10W met Langdurig
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |

