Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 68 producten.
Wandmontage witte aroma-diffuser met 12V-spanning Super stil geluid 32dba
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Verzameling van essentiële oliën: | 500 ml |
500 kubieke meter dekking Witte aroma diffuser Geavanceerde technologie 30*22.5*10cm Product afmetingen
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Grootte van het product: | 30*22,5*10 ((Cm) |
Hoge dekking 500 ml aroma diffuser in metalen behuizing ontwerp voor zwart/wit aanpasbare optie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
30 minuten sproei-interval kleine aroma diffuser voor een verfrissende en stimulerende ruimte
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
150ml van de de muur monteerbare Lucht van het badkamersgebruik 12V Zwarte Plastic het Aromaverspreider
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Macht:: | 8W |
Wandmontage commerciële aroma diffuser 8W 12V HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
Wandmontage commerciële aroma diffuser 8W 12V HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 101-200ml |
Commerciële Aroma Diffuser 1000ml 15W HVAC Geursysteem
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
150ml Wandgemonteerde Commerciële Aroma Diffuser Aluminium HVAC Geursysteem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 150ML |
15W stille wand gemonteerde commerciële aroma diffuser 1200m3 dekking
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |

