Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 70 producten.
De witte Plastic 150ml-Elektrische Aromatherapy Verspreider van de HUISDIERENfles 300m3 met 12V-adapter
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Macht:: | 8W |
De draagbare Elektro Plastic Machine van de Geurlucht met de Geurverspreider van de Weekdag Verkiesbare Badkamers
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| Installatie: | Draagbaar, monteerbare muur |
De TWEELING van het de Verspreidingsmetaal van de Pomp Koude Lucht van de de Geurlucht Machine 500ml voor 200 Vierkante Metergebied
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
WIFI 4G APP-bediening 150 ml capaciteit Stille werking Geurverspreider voor commercieel en hotelgebruik
| Capaciteit: | 150 ml |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 5 W |
30 ml/u Spray Volume aroma diffuser met 30 min Spray Interval Superieure prestaties
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
De elektrische Machine van de het Aluminium Commerciële Geur van 12v 2a Privé met Krachtige Ventilator
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Voltage:: | 12V2A |
0.1ml/h van het de Machinedc12v 250ml Metaal van de geurverspreider het Aluminiumpijp
| Macht (w): | 5 |
|---|---|
| Voltage (v): | 12 |
| Garantie: | 1 jaar |
200ml Home Scent Machine Geur Geurverspreider Gezandstraald App Controlled 8W
| Luchtverfrisser Gebruik: | Verneveling |
|---|---|
| dimensie: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | aluminium+metaal |
30 ml/uur Sproeivolume Geurluchtmachine met essentiële olie geur en DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

