Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 70 producten.
Met timer ingeschakelde witte geurluchtmachine met een laag geluidsniveau en efficiëntie
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
Home Hotel Office Aromatherapie Olie Diffuser met metalen behuizing en geluidsniveau 40dBa
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
Aan de muur gemonteerde aromamachine met 300CBM dekking en stille werking voor etherische olie diffuser
| Capaciteit: | 250 ml |
|---|---|
| Geluidsniveau: | <36dB |
| Stroom: | 5W |
Intelligente aromatherapie-olieverspreider 40dBa Geluid en verbruik van 2 ml/uur voor een maximaal bereik van 5000 kubieke meter
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximale dekking: | 5000 kubieke meter, 1500 vierkante meter, 15000 vierkante voet |
Verspreider 1.0ml/h van de badkamers8w 150ml de Draagbare Plastic Geur
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| Dekking: | 1000 vierkante voet |
400 ml essentiële olie diffuser geurbereik 500 kubieke meter wandmontage badkamer geur diffuser geluid 32dba
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
Wandmontage badkamer geurverspreider Draagbare essentiële olieverspreider Grootte 21*16*7,5 cm Zwart/Wit
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
Commerciële HVAC geurverspreider 8W 12V stille werking 100-200ml
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 101-200ml |
van de de Luchtverspreiding van 150ml 8W 300cbm de Geurverspreider voor Geurcontrole
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| Dekking: | 1000 vierkante voet |

