Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 70 producten.
Plastic essentiële olie diffuser met lage geluid 32dba en breed bereik van 500cbm
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
250 ml commercieel essentiële olie diffuser wandmontage HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
Smart Metal Housing Aromatherapie Olie Diffuser 300 ml Plastic Flask laag geluidsniveau 40dBa
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
15W Black Metal Aromatherapy Diffuser Brandstofverbruik van 2 ml/uur voor gepersonaliseerde geur
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Commerciële 15W etherische olie diffuser 500ml voor wandmontage
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
35W HVAC geurverspreider voor commerciële ruimtes 2000m3 dekking
| Vermogen: | 35 W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 0.5-2L |
12V Voltage Scent Machine with 100ml Fragrance Capacity ' Satisfaction
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
100ml Geurcapaciteit Geurverspreider De Ultieme Aromatherapie-ervaring met 12V Spanning
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
5W 150ml 1000 de vierkante voet-Verspreider van de Aromalucht voor Geur Marketing
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage: | 12V |
30ml/H de Machine van de geurlucht voor Aromatherapy-Geur en Geur het Verspreiden
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |

