Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 12v white aroma diffuser ] bij elkaar passen 70 producten.
Bureaublad, vloerstaande optioneel olieverspreider, metalen behuizing, 500 ml plastic fles
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
Van de de Geurlucht van huisaromatherapy Verspreider Met geringe geluidssterkte van de de Machine de Kleine Olie
| Afstandsbediening: | Ja |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Gelijkstroom-van de de Geurlucht van de Machtsafstandsbediening van de de Machine de Witte Kleur Kleine Grootte
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Wandmontage van etherische olie diffuser voor kleine oppervlakken, metalen behuizing
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
De zwarte 12V-de Verspreidermachine van de Hotelhvac Geur met tijdopnemer en 500ml vulde oliefles opnieuw
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Voltage (v):: | 12V2A |
De draagbare van de de Geurlucht van 8W 300Cbm Plastic Machine 12V1A
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Lawaai: | < 30dba=""> |
| Dekking: | 1000 vierkante voet |
100 Machine van de vierkante meters de Witte Plastic 12V Commerciële Geur met de luchtpomp van Nidec Japan voor badkamers, het ziekenhuis
| Luchtpomp:: | Nidec Japans Merk |
|---|---|
| Installatie:: | Opgezette draagbaar/Muur |
| Olie capaciteit:: | 150ml |
100m2 Dekking Plastic Geurverspreider met 30min Spuitinterval en Plastic Materiaal
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
Afstandsbediende geurluchtmachine met een oppervlakte van 100 m2 en een spuitvolume van 30 ml/uur
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Machine van de de Geurlucht van de bureaubadkamers de Mini150ml 300cbm
| Type: | De Machine van de geurlucht |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| installatie: | Draagbaar, monteerbare muur |

