Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
500cbm dekking Aromatherapie diffusors met muurmontage en minder dan 35 dB geluidsniveau
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
130ML opnieuw gevulde de Geurmachine van de Olielucht/Verspreider van de Aluminium de Automatische Geur
| Kleur:: | Zwart, Zilveren, Goud |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Van het het Metaal Uitstekende Grote Gebied van de nanotechnologiemuur mountablle de Geurverspreider met 500ml
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
Van de het Systeemgeur van geurdiffussion van de de Verspreidermachine de Afstandsbedieningoptie met Directe Ventilator
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
de Etherische olieverspreider van 1.5ml/H 15W 600cbm met Luchtpomp
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Voltage: | 12V1A |
400 ml aromatherapie essentiële olie diffuser de perfecte aanvulling op uw rustige ruimte mist modus Continuous/Intermittent
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Capaciteit: | 500 ml-2,6 l |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
Afstandsbediening 6W DC12V POM Nozzle Scent Diffuser Machine
| Voltage:: | DC12V |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Krachtbron:: | Elektro |

