Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
De muur zet Elektrische het Aromaverspreider op van de Aluminiumgeur 1000m3
| Type: | Elektrische Aromaverspreider |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| installeer: | de muur zet op |
HVAC-het Aluminium van de de Geurmachine van het Buis50w 4000ml 5000m3 Hotel
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
1000CBM de Pijp van de de Machineverstuiver van de geurverspreider verbindt met HVAC-Systeem
| Krachtbron: | Elektro |
|---|---|
| Type: | etherische olieverspreider |
| Correct Volume: | < 25dba=""> |
7 van het de Controlehotel van de dagentijd de Geurmachine, de Verfrissing van het Parfumaroma voor Winkelcomplex
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
Aangepaste 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Geurverspreider Home Scent Machine
| Kleur: | Zwart zilver |
|---|---|
| materiaal: | Glas |
| Installatie: | Sluit airconditioning of extern aan |
De Luchtverfrissing met geringe geluidssterkte van de Hotelhal/Verspreider van het Groot Gebieds de Commerciële Aroma
| ModelNumber:: | Mx-802 de Luchtverfrissing van de hotelhal |
|---|---|
| Eigenschap: | met geringe geluidssterkte |
| Macht:: | 50W |
5 Groepen Timer Setting Hotel geurmachine, 120 ml geurcapaciteit lucht geurmachine
| Grootte: | 71 x 45 x 38 cm |
|---|---|
| Werktijd: | 5 Groepen Timer instellen |
| Gewicht: | 1,8 kg |
De Verspreider van de de Olie50w 3000CBM HVAC Geur van het aluminiumhotel 4L
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
1000CBM de commerciële van het de Machinealuminium van de Geurverspreider Pijp 12V HVAC
| Installatie: | Aangesloten op HVAC |
|---|---|
| Nominale frequentie: | 50HZ |
| Geluidsvolume: | < 25dba |
AC gelijkstroom de Verspreidermachine van de Machts Elektrische Geur met 12 Maanden Garantie
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |

